Stanislav Holý

(1943-1998)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Exlibris PhDr. Ivo Prokop

    Položka č.: 281200

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24

    litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1991

    Položka č.: 281201

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:26

    litografie, 13 x 9,8 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    PF 1990

    Položka č.: 281202

    Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:28

    litografie, 12,4 x 8,1 cm, sign. PD St. Holý, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)