Martin Velíšek

(1963)

LIST OF AUTHORS

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    No.: 10

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00

    soubor šesti barevných litografií, 2023, 38 x 31 cm, sign DU MVelíšek, č. 55/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Plakát Bezstarostná jízda

    No.: 14

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:13

    plakát, 2015, 91 x 60,5 cm, sign. DU Martin Velíšek 2023, č. 4/5

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Album Profese

    No.: 13

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:12

    6 barevných litografií , 2023, 38 x 31 cm, sign. DU MVelíšek, č. 52/60, součástí alba jsou pevné desky a textová čast

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Martin Velíšek katalog

    No.: 12

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:11

    katalog, 1997, 30 x 21,5 cm

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Samuel Beckett: Nepojmenovatelný

    No.: 10

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:09

    kniha, 1998, 20,5 x 12,5 cm, sign. Martin Velíšek 2023, 121 s., ISBN 80-7203-079-5

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Pohlednice Šťastné a veselé

    No.: 9

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:08

    pohlednice, 2001, 14,7 x 10,5 cm

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Žlutá ponorka

    No.: 8

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:07

    litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, sign. DU MartinVelíšek 2018, č. 63/90

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Submarine

    No.: 443

    Auction price: 6.500 CZK (271 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

    lithography, 2018, 48 x 60 cm, sign. lower/middle MartinVelíšek 2018, no. 40/90

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.