Zdeněk Volejník
(1939-2009)
PF 1969
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 20:57
litografie, 1968, 15,8 x 9,3 cm, sign. DU Zd. Volejník, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)