František Šára
V krajině (PF 2008)
No.: 27Auction price: 40 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 15:43
litografie, 2007, 8 x 12,7 cm, sign. PD Šára 07, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 40 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids