Jan Rambousek
(1895-1976)
Miguel de Unamuno: Tragický pocit života v lidech a v národech
No.: 466Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Charles-Louis Philippe: V městečku
No.: 472Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
CH. L. Philippe: V městečku
No.: 604Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
J. Knap: Réva na zdi
No.: 590Auction price: 300 CZK (13 €)
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 818Auction price: 300 CZK (13 €)
dopis, 1955, 22,5 x 17,5 cm, Rukopisný dopis s podpisem z 19.4.1955, v původní obálce. Rambousek v textu oceňuje Dodatky i Toamnův slovník, dílo adresátova otce, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, memb…
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Šílenec
No.: 520Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:14
litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Pergamen
No.: 520Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 20:31
litografie, 1965, 13,7 x 10,3 cm, sign. PD Jan Rambousek, PF 1966, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Padací most před Amsterdamem
No.: 223371Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:23
tuš, papír, 15 x 21,8 cm, monogramováno PD R, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Dvojice
No.: 223372Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 03. 2024 18:22
tuš, běloba, papír, 22,3 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Nerudova ulice
No.: 280956Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2024 18:13
lept, 32 x 24 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Staroměstké náměstí
No.: 278151Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 09. 2023 18:55
lept, 32 x 24,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, autorský tisk, zašpiněný a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Jan Rambousek
(1895-1976)
Spáči na seníku
No.: 258232Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2023 18:35
dřevoryt, 12,6 x 9,5 cm, sign. LD J. Rambousek, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids