-
Neurčený autor
Loďky
No.: 671Auction price: 3.600 CZK (150 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:53
olej, plátno, 30 x 42,5 cm, sign. LD, rám
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Pasáček
No.: 670Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:52
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Sarajevo
No.: 669Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Šmudla
No.: 668Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:50
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, PD monogr. O. M., rám, skvrnky na papíře, papír politý
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Il ponte sulla Drina
No.: 667Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:49
akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Sarajevo III
No.: 666Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Sarajevo II
No.: 665Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Sarajevo I
No.: 664Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Židle
No.: 663Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:45
hlubotisk, 55 x 72 cm, sign. PD Alt 93, č. 15/21, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
PF 2002
No.: 662Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:44
měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Znak II
No.: 661Auction price: 320 CZK (14 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Current price: 320 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Znak
No.: 660Auction price: 320 CZK (14 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:42
lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře
Current price: 320 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
U kostela
No.: 659Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Zátiší s hruškami
No.: 223Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
La Province de Namur
No.: 458Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
No.: 392Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, několik čísel časopisu Vůle lidu (volný překlad), obs. velké množství obrazového materiálu (čb. i bar. fotografie, reprodukce, mapy aj.), vyd. v Číně, 1950, uprostřed knihy umístěn rozkládací čb. plakát s Mao Ce-tungem, plpl. převazba, pův. ob. vevázány, místy jen trochu ušpiněno, desky mírně…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Nauka o cestovním ruchu
No.: 390Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, obsáhlý text neurčeného autora či autorů s širokým záběrem týkajícího se cestovního ruchu, jednotlivé kapitoly pojednávají např. o historii, významu, předpokladech cestovního ruchu, jiné o o provozu hotelů, restaurací, o funkcích jednotlivých číšníků, o organizaci, zaměstnancích, stravování a…
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
No.: 389Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, zcela výjimečně se objevující knižní fotografická reportáž ze spartakiády v japonštině, vyjma nadpisu na deskách a na tit. listě jsou texty kompletně v japonštině, na předsádce vlepený kolofon, 1960, pův. clpl. vazba, obs. velké mn. čb. vyobr., na předsádce věnování v japonštině, velmi dobrý …
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Ruční papír z Velkých Losin
No.: 383Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
soubor papírů a obálek, 32 x 23 cm, 19 obálek a 17 ruční papír s průsvitkou (žerotínský lev) z Velkých Losin, textová část na ručním papíru, vše v kart. kazetě, utrženy papírové úchyty držící soubor papírů uvnitř kazety, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, faksimile jedinečné obrazové bible, původně vytvořené v letech 1325 až 1349, vyd. Archa 90, Praha, 2007, ex. 327/799, pův. clkžn. vazba s kováním při okrajích a uprostřed desek, přiložen 2x pův. sešit s textem Z. Uhlíře (angl.) a soupisem vyobr. (česky/anglicky), v pův. plátěném ochranném pou…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Děvče se džbánem
No.: 154Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:33
olej, překližka, 59 x 36 cm, rám
Current price: 4.100 CZK (171 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
-
Neurčený autor
Velbloud na poušti
No.: 122Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neurčený autor
Váza
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
-
Neurčený autor
Motiv z Podbrdska
No.: 117Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:56
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
-
Neurčený autor
Jubeilum
No.: 115Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:54
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
-
Neurčený autor
T. G. Masaryk
No.: 114Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:53
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
-
Neurčený autor
Chryzantémy
No.: 97Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 14:36
olej, sololit, 49,5 x 30 cm, sign. PD, rám
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**7 History of bids
-
Neurčený autor
Most v Oseckém údolí
No.: 30Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 1904, 63 x 86 cm, sign. PD, rám
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: ID1**5 History of bids