František Tichý
(1926-2011)
Intermezzo
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
suchá jehla, 23,5 x 20 cm, sign. DU Tichý 48, DU věnování Hrdinovi, špatný stav, vhodné k restaurování, zažloutlý, přehnutý a potrhaný papír na několika místech
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)