Josef Dlabal
Praha jarní
No.: 67Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:14
olej, karton, 12,5 x 15 cm, sign. LD J. Dlabal
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**5 History of bids
Josef Dlabal
Rozkvetlá Praha
No.: 66Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 17:12
olej, karton, 12,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Dlabal
Pražský hrad s rozkvetlým stromem
No.: 55Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 02. 2023 16:50
olej, papír, 14,7 x 11,5 cm, sign. LD J. Dlabal
Current price: 400 CZK (17 €)