Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Kyvadlo
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tuš, papír, 1965, 45 x 62,5 cm, sign. PD V. Janoušek 1965, rám, nedílnou součástí díla sochaře Vladimíra Janouška jsou jeho kresby, a to jak volná tvorba, tak studie k sochám. Tušové kresby kyvadel a černých figur v prostoru jsou paralelou k jeho variabilním plastikám. Nabízená práce je vzá…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Anděl
Položka č.: 643Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 10:24
kombinovaná technika, muchláž, koláž, tužka, papír, 29 x 21 cm, monogr. PD V. J. 85, přiložen otisk na průsvitné folii, žák prof. J. Wagnera
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu