Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Kyvadlo
No.: 29Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
tempera, tuš, papír, 1965, 45 x 62,5 cm, sign. PD V. Janoušek 1965, rám, nedílnou součástí díla sochaře Vladimíra Janouška jsou jeho kresby, a to jak volná tvorba, tak studie k sochám. Tušové kresby kyvadel a černých figur v prostoru jsou paralelou k jeho variabilním plastikám. Nabízená práce je vzá…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Vladimír Janoušek
(1922-1986)
Anděl
No.: 643Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 10:24
kombinovaná technika, muchláž, koláž, tužka, papír, 29 x 21 cm, monogr. PD V. J. 85, přiložen otisk na průsvitné folii, the disciple of prof. J. Wagner
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids