Klára Sedlo
(1993)
Pozor, kouše!
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:39
litografie, 2022, 48,5 x 37,5 cm, sign. PD Klára Sedlo 2022, č. 4/100
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Klára Sedlo
(1993)
Oči
Položka č.: 911Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 02. 2023 14:52
akvarel, čtvrtka, 2020, 21 x 29 cm, sign. vzadu K. Sedlo 20
Klára Sedlo
(1993)
Medvídek sleduje oblohu
Položka č.: 267661Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:47
akryl, plátno, 2022, 15 x 15 cm, sign. vzadu K. Sedlo
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu