Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Chalupy
No.: 531Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:33
olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Město Přibyslav
No.: 168Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:47
olej, lepenka, 1939, 47,5 x 38 cm, sign . PD A. Janeček Pardubský 39, rám
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID5**1 History of bids