Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Chalupy
No.: 531Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 12:33
olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)