Roman Trabura
Moře II
No.: 874Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:16
akvarel, kvaš, papír, 2004, 31,5 x 36 cm, sign. vzadu Roman Traubra
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Roman Trabura
Moře I
No.: 264Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, kvaš, papír, 2005, 27,5 x 39 cm, sign. vzadu Roman Trabura
Current price: 8.000 CZK (334 €)