Antonín Sondej

(1992)

  • Antonín Sondej

    (1992)

    T.K.

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)