Antonín Sondej
(1992)
T.K.
Položka č.: 94Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 57 x 67 cm, sign. vzadu A. Sondej 2023
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
(1992)
T.K.