Veronika Psotková
(1981)
Esence
No.: 333Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Current price: 3.500 CZK (146 €)