Lukáš Miffek
(1978)
Punks not dead II
No.: 95Auction price: 27.000 CZK (1.125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2023, 60 x 50 cm, sign. vzadu Lukáš Miffek, Absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou styl…
Current price: 27.000 CZK (1.125 €)
Lukáš Miffek
(1978)
Then roll out the dough, in thin strips, don't look back, in faithful varieties.
No.: 281993Auction price: 65.000 CZK (2.709 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 18:00
oil, canvas, 2021, 120 x 100 cm, sign. on reverse lower/middle Miffek, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 65.000 CZK (2.709 €)
Estimate: 70 000 - 90 000 CZK