-
Boris Jirků
(1955)
Prorůst
No.: 551Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
-
Boris Jirků
(1955)
Klid v Dojan Nunac
No.: 91Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akryl, sololit, dřevo, 20 x 23 cm, sign PD 22 Boris Jirků, Po vystudování Střední umělecko-průmyslové školy v Uherském Hradišti absolvoval AVU Praze v ateliéru profesora Arnošta Paderlíka. Následně vedl sedmnáct let výuku figurální kresby a malby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V současn…
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava II
No.: 312Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Postava I
No.: 311Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Viktor Dyk, Krysař
No.: 431Auction price: 4.800 CZK (200 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2018, 31 x 22 cm, sign. v tiráži Boris Jirků, Bohuslav Šír, Žižkovský, č. 31/80, bibliofilie se 7 původními barevnými serigrafiemi, ke svým 80. narozeninám vydal jako neprodejný výtisk Karel Žižkovský, pův. přebal, výborný stav, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts…
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Karel Žižkovský: Pohádky z naší půdy
No.: 446Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2013, sign. vše Boris Jirků, sign. Žižkovský, rozměr bibliofilie 30 x 21,5 cm. Ke svým 75. narozeninám vydal jako neprodejný výtisk autor. Devíti serigrafiemi vyzdobil Boris Jirků.Vydáno v Praze v roce 2013 v nákladu 75 číslovaných výtisků. Tento výtisk má číslo 24, the disciple of Prof…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
From the Kejklíri series
No.: 36Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 03. 2023 15:00
combined technique, ink, paper, 1989, 97 x 68 cm, signed lower/right Boris Jirků 89, framed, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Boris Jirků
(1955)
Act
No.: 422Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
serigraphy, 21 x 15 cm, signed lower/right Boris Jirků, autorský tisk, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
-
Boris Jirků
(1955)
Ženský akt
No.: 665Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:13
lito-offset, 1999, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků , pasparta, č. 46/100, LH značeno Boris Jirků 99, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
-
Boris Jirků
(1955)
Před zrcadlem
No.: 664Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 11:03
lito-offset, 1995, 21 x 19,8 cm, značeno PD Boris Jirků 95, pasparta, č. 23/150, v dolní části mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
-
Boris Jirků
(1955)
The dance of power
No.: 170Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
serigraphy, 18 x 12,5 cm, sign. lower/right Boris Jirků, artists proof , slightly folded corners, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids