-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 448Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:10
litografie, 16,9 x 23 cm, signatura vzadu, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
No.: 449Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:11
bromostříbrná fotografie, 23 x 17,1 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 450Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:12
bromostříbrná fotografie, 28,3 x 39 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
No.: 451Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 37 x 27,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
No.: 354Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
No.: 353Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
No.: 352Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
No.: 351Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 350Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Náhodná setkání
No.: 349Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Dostál
(1938-2022)
Muž s bustou Stalina
No.: 281772Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:35
bromostříbrná fotografie, 16,6 x 22,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED