Juraj Čorňák

plzeňský keramik, malíř a autor loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa. Dlouhá léta působil v Německu

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 274728

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:27

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Juraj Čorňák

    Zátiší s kyticí

    Položka č.: 282842

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:30

    olej, plátno, 1978, 74 x 74 cm, sign. LD Čo 78, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Juraj Čorňák

    Zátiší s kyticí II.

    Položka č.: 282843

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:31

    olej, plátno, 1977, 72,5 x 72,5 cm, sign. LD Čor - 77, lištový rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 282844

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:32

    olej, sololit, 87 x 87 cm, sign. PD Čo, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Juraj Čorňák

    Kůň v mlze

    Položka č.: 282845

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:33

    tempera, papír, 40,5 x 43 cm, monogr. LD J.Č., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Juraj Čorňák

    Organická struktura

    Položka č.: 282846

    Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:34

    tempera, sololit, 49 x 69 cm, monogr. PD J.Č., rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)