Juraj Čorňák

plzeňský keramik, malíř a autor loutek pro tamní Divadlo dětí Alfa. Dlouhá léta působil v Německu

  • Juraj Čorňák

    V podvečer

    Položka č.: 244642

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:27

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Juraj Čorňák

    Položka č.: 244643

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:28

    akryl, sololit, 49 x 68 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Juraj Čorňák

    Červená vesnice

    Položka č.: 244644

    Plánované ukončení: 08. 06. 2020 16:29

    olej, plátno, 1974, 48 x 70 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu