Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
Aktuální cena: 59.000 CZK (2.459 €)
Odhadní cena: 80 000 - 100 000 Kč CZK
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, akryl, karton, 1972, 44,5 x 32,5 cm, sign. NU Bělocvětov 72, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz pře…
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:59
propiska, papír, 14,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Cirkus
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:58
uhel, tužka, pastel, papír, 18 x 15 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:42
tužka, papír, 25,5 x 20 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Min…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:32
tužka, papír, 27 x 10,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Žába v šálku
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:31
tuš, papír, 15 x 19,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Maminka
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:30
tužka, papír, 30 x 20,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Kostel
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:26
tužka, papír, 30 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:20
tužka, papír, 19,5 x 28 cm, sign. LD A. Bělocvětov 1941, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, přehnuto, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Pr…
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:08
tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, papír přehnutý, potrhaný, ušpiněný, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze…
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Židle
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:03
tuš, papír, 43 x 30,7 cm, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Telefon
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:00
tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00
olej, překližka, 47,5 x 38,5 cm, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na barvu a tvar. Pod vlivem…
Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Muž
Položka č.: 139648Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét ženy
Položka č.: 204186Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:31
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dítě
Položka č.: 206635Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:30
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Dětská hlava
Položka č.: 217046Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:29
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Starý muž
Položka č.: 240851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:28
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Mladý muž
Položka č.: 240852Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét vousatého mladíka II.
Položka č.: 240854Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét muže
Položka č.: 242510Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Seňor Kozel
Položka č.: 242513Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:24
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Portrét mladého muže
Položka č.: 242515Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:23
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Hej hou - hej houu.....
Položka č.: 223212Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:02
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Postavy
Položka č.: 226851Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2024 18:01
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Rodiče hrající si s dítětem
Položka č.: 206629Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:05
tužka, papír, 46,5 x 34,8 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Odpočívající akt
Položka č.: 217047Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:08
tužka, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PN Bělocvěv, znečištěný papír, skvrna , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Děcko
Položka č.: 249293Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:48
tužka, papír, 1956, sign. PD Bělocvětov 56, mírně zažloutlý papír, při okrajích několik hnědých skvrnek, poškozený pravý horní roh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Tak už to snad musí být
Položka č.: 262374Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 19:52
tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, při spodním okraji mimo kresbu hnědá skvrna, papír při okrajích mírně pomuchlán, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu