Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.459 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    Aktuální cena: 59.000 CZK (2.459 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 100 000 Kč CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    olej, akryl, karton, 1972, 44,5 x 32,5 cm, sign. NU Bělocvětov 72, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz pře…

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:59

    propiska, papír, 14,5 x 10,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Cirkus

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:58

    uhel, tužka, pastel, papír, 18 x 15 cm, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:42

    tužka, papír, 25,5 x 20 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, ohnutý roh, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Min…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž

    Položka č.: 33

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:32

    tužka, papír, 27 x 10,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Žába v šálku

    Položka č.: 32

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:31

    tuš, papír, 15 x 19,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Maminka

    Položka č.: 31

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:30

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, stopy od polití, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kostel

    Položka č.: 27

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:26

    tužka, papír, 30 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tam…

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 21

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:20

    tužka, papír, 19,5 x 28 cm, sign. LD A. Bělocvětov 1941, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, přehnuto, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Pr…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:08

    tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně razítko: Toto dílo pochází z pozůstalosti rodiny malíře Andreje Bělocvětova - Prohlášení dědiců: Toto dílo je nezpochybnitelným originálem. Bělocvětov, papír přehnutý, potrhaný, ušpiněný, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Židle

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:03

    tuš, papír, 43 x 30,7 cm, mírně zašpiněný, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Telefon

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 02. 2023 10:00

    tuš, papír, 45 x 31,2 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 09. 2022 15:00

    olej, překližka, 47,5 x 38,5 cm, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na barvu a tvar. Pod vlivem…

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rodiče hrající si s dítětem

    Položka č.: 206629

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 06. 2023 18:05

    tužka, papír, 46,5 x 34,8 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Odpočívající akt

    Položka č.: 217047

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2023 18:08

    tužka, papír, 29,4 x 42 cm, sign. PN Bělocvěv, znečištěný papír, skvrna , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:48

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tak už to snad musí být

    Položka č.: 262374

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 19:52

    tuš, papír, 29 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, při spodním okraji mimo kresbu hnědá skvrna, papír při okrajích mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Malíř

    Položka č.: 268338

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 01. 2023 18:15

    tuš, papír, 1976, 34 x 41 cm, sign. PD , rám, zašpiněný papír, rámu chybí sklo, odřený rám, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 249260

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:44

    tužka, papír, 24 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov, při spodím okraji mimo kresbu drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)