Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:42

    tuš, papír, 36 x 24 a 30 x 22 cm, sign. DU Bělocvětov, rám, mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:41

    tuš, papír, 38 x 28 a 33 x 26 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Milostné hry

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:42

    tuš, papír, 1971, 30 x 41,7 cm, sign. PN Bělocvětov 71, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:30

    tužka, papír, 29 x 18,8 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 301 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2017 14:20

    tužka, papír, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 201 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Na pokladně

    Položka č.: 246225

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:27

    rudka, papír, 21,1 x 29,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Novokýčna

    Položka č.: 246226

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 08. 2020 18:26

    tužka, papír, 21 x 29,8 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    Položka č.: 245474

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Haló - tady Evička

    Položka č.: 205089

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2020 18:03

    tuš, papír, 1963, 37,2 x 26,3 cm, sign. LD Bělocvětov 63, při pravém horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U lékaře

    Položka č.: 242509

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:53

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozlobená

    Položka č.: 242512

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:50

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PN Bělocvětov, oboustranná kresba, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže II.

    Položka č.: 242516

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:46

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy s drdolem

    Položka č.: 242518

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Móda 1952

    Položka č.: 242519

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:43

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PD Bělocvětov, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

Facebook