Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

SEZNAM AUTORŮ

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hudba absolutna/Music of the absolute

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:01

    kniha, 27,5 x 21,5 cm, vyd. Nová tiskárna Pelhřimov, 2016, laminovaná vazba, 151s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Podvodník

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2020 15:00

    tuš, karton, 22 x 30,7 cm, sign. LN Bělocvětov, dole text: K tomu neplav, to je hrozný podvodník!, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:42

    tuš, papír, 36 x 24 a 30 x 22 cm, sign. DU Bělocvětov, rám, mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:41

    tuš, papír, 38 x 28 a 33 x 26 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:30

    tužka, papír, 29 x 18,8 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2017 14:20

    tužka, papír, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Skicář

    Položka č.: 252542

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 01. 2021 17:22

    16x tuš, papír, 29,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka s mrtvým dítětem

    Položka č.: 206628

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:06

    tužka, papír, 1968, 42 x 30 cm, na zadní straně skica autora, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy

    Položka č.: 217015

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 01. 2021 18:03

    tužka, papír, 1975, 29,6 x 21 cm, sign. LN Bělocvětová 75, znečištěný papír se skvrnami, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét dítěte

    Položka č.: 210840

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 12. 2020 19:03

    uhel, papír, 48,2 x 37 cm, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Brýlatý úředník

    Položka č.: 195889

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 18:51

    tuš, papír, 1976, 30 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov 76, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Úředník

    Položka č.: 195898

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 18:48

    tuš, papír, 30,2 x 20,9 cm, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tlustý muž

    Položka č.: 195912

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 18:45

    tuš, papír, 1976, 29,5 x 21 cm, sign. PN Bělocvětov 76, mírně zažloutlý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 229875

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2020 18:00

    tuš, uhel, papír, 1986, 30,8 x 23,5 cm, sign. LD Bělocvětov 86, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie P. K.

    Položka č.: 246227

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2020 18:07

    uhel, papír, 34,1 x 31 cm, sign. PN Bělocvětov, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Matka

    Položka č.: 245474

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2020 18:39

    tuš, papír, 29,4 x 20,8 cm, sign. NP Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Haló - tady Evička

    Položka č.: 205089

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 04. 2020 18:03

    tuš, papír, 1963, 37,2 x 26,3 cm, sign. LD Bělocvětov 63, při pravém horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    Položka č.: 224891

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 04. 2020 15:13

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Antikvariát Ostrovní, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

    Odhadní cena: k CZK

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U lékaře

    Položka č.: 242509

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:53

    tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozlobená

    Položka č.: 242512

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:50

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PN Bělocvětov, oboustranná kresba, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže II.

    Položka č.: 242516

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:46

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, monogr. PD A. B., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét ženy s drdolem

    Položka č.: 242518

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:44

    tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Móda 1952

    Položka č.: 242519

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:43

    tuš, papír, 30 x 21,2 cm, sign. PD Bělocvětov, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

Facebook