František Karel Foltýn
(1937-2000)
Muž na úhlopříčce
Položka č.: 63Vyvolávací cena: 130.000 CZK (5.417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
olej, plátno, 1987, 202 x 140 cm, monogr. PD F. K. F. 87, rám, vzadu popsáno, Foltýnovo dílo je prodchnuto řadou symbolických znaků a vztahů, které důmyslně odkazují na prapůvodní podstatu krajiny a pozemského života. Vytvářel obrazy s kompoziční a rukopisnou pečlivostí, kde jednotlivé scény rozvíje…
Aktuální cena: 130.000 CZK (5.417 €)
Odhadní cena: 160 000 - 200 000 Kč CZK