Zdeněk Zálešák

  • Zdeněk Zálešák

    Odkaz

    No.: 925

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 19:07

    akryl, olej, plátno, 1986-2002, 100 x 70 cm, sign. PD Z. Zálešák 1986-2002, rám, Studoval na Škole bytové tvorby v Praze (1951-1955). V malířské tvorbě se věnuje výhradně malbě figurální, ve které převládají motivy kompozic s ženskými akty. Obsahově jeho díla vyjadřují určitou myšlenkovou náplň, sno…

    Current price: 4.000 CZK (167 €)