Aleš Růžička
Kolumbárium růžové
No.: 89Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akryl, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. zezadu A. Růčička 2010
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Aleš Růžička
Kouř I.
No.: 281526Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:29
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Aleš Růžička
Columbarium mystical
No.: 281982Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:49
acrylic, canvas, 2010, 40 x 40 cm, sign. on reverse lower/middle A. Růžička 2010
Estimate: 20 000 - 30 000 CZK