Radoslav Valeš
(1966)
Stín Anděla
No.: 892Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:34
kombinováná technika, sololit, 2012, 32,3 x 27 cm, sign. vzadu R. Valeš 2012/12, rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Světlá bytost
No.: 893Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:35
olej, tkanina, dřevo, 2020, 49,9 x 39,3 cm, sign vzadu R.V. 2020/07, rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Hora Golgota
No.: 894Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:36
olej, sololit, 2012, 22 x 16 cm, monogr. PD R.A., rám (nezaskleno), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Golgota
No.: 281683Auction price: 14.900 CZK (621 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:06
akryl, sololit, 40,5 x 40,5 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 14.900 CZK (621 €)
Radoslav Valeš
(1966)
Noc v přístavu
No.: 281684Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:07
akryl, sololit, 2014, 46 x 35,5 cm, sign. vzadu R.V., rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)