Oldra (Oldřich) Vlach
(1886-1958)
Modlitba
No.: 913Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 18:55
olej, karton, 35,5 x 50,5 cm, sign. PD O. Vlach, rám, na zadní straně popsáno: č. zak. NČ 2200,- III. souborná výstava Prof. Vlach a razítko: Klub výtvarné práce mladých výtvarníků Praha, mírně zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. K. Reisner
Current price: 4.000 CZK (167 €)