Štěpán Molín
(1980)
Novoměstský pokojíček
Položka č.: 97Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
kombinovaná technika, plátno, 2022, 90 x 120 cm, sign. vzadu Molín 22
Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)