Štěpán Molín
(1980)
Zelená
No.: 150Auction price: 10.500 CZK (438 €)
Planned termination: 26. 09. 2024 15:00
akryl, plátno, kombinovaná technika, 2020, 30 x 40 cm, sign. vzadu Molín 2020, je absolventem AVU v Praze, kde studoval pod vedením Michaela Rittsteina. Jeho tvorba je charakteristická zachycováním různých městských zákoutí, často v ponuré atmosféře. Zvláštní nostalgická atmosféra jeho obrazů je pod…
Current price: 10.500 CZK (438 €)