Václav Soušek
(1899-1982)
Polomy
No.: 798Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:00
olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)