Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Nálada
No.: 597Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:39
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, PD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Stavy duše
No.: 598Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 13:40
olej, karton, 1973, 8,5 x 10,5 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, LD popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Záboj Bohuslav Kuľhavý
(1937-2023)
Noc
No.: 315Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)