Miroslav Houšť
Praga magika
No.: 504Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:06
litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
No.: 503Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:05
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
No.: 502Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:04
litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Asso…
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Rondel
No.: 501Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:03
serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
No.: 500Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:02
Current price: 300 CZK (13 €)
Pavel Horák
(1976)
No.: 499Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:01
Current price: 700 CZK (30 €)
Václav Hollar
(1607-1677)
Labuť a cáp (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
No.: 498Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:00
mědiryt, 1666, 25 x 19,5 cm, rám, značeno v desce WHollar fecit 1666, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Václav Hollar
(1607-1677)
O slepici, která snášela zlatá vejce (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
No.: 497Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:59
mědiryt, 1666, 24,7 x 20 cm, rám, značeno v desce WHollar fec:1666, Z cyklu Hollarových rytin - ilustrací k Ezopovým bajkám. O slepici, která snášela zlatá vejce. Její majitel věřil, že má v sobě poklad, a proto ji zabil. Žádný ale nenašel, a tak se sám oloupil , Aantiqari.at Radhošťská,
Dana Holá
Rafael Kubelík
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dana Holá
Rudolf Firkušný
No.: 495Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:57
serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Bohumír Bob Hochman
No.: 494Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:56
email, papír, 2001, 42 x 17,7 cm, monogr. PD BH 2001
Current price: 300 CZK (13 €)
Franz Hogenberg
(1535-1590)
Cheb/ Eger
No.: 493Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:55
kolorováný mědiryt, 15 x 46,3 cm, rám, v půlce přehnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Xénia Hoffmeisterová
Odpolední piknik
No.: 492Auction price: 4.600 CZK (192 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:54
litografie, 55 x 82 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, rám, č. 33/60
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Ivan Hodonský
Vášeň
No.: 491Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:53
glazovaná keramika, 1973, 31,5 x 14 x 10 cm, značeno zespodu Hodonský 73, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Hodek
(1888-1973)
Rožmitálský zámek
No.: 490Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:52
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Marie Hlobilová-Mrkvičková
(1903-1999)
Zátiší s kosatci
No.: 489Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:51
olej, plátno, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Josef Hlaváček
Zuby
No.: 488Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:50
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Hladík
(1927-2018)
PF 2010 a PF 2009
No.: 487Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:49
Current price: 300 CZK (13 €)
Utagawa Hiroshige
(1797-1858)
Přechod řeky
No.: 486Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:48
dřevořez, 33,2 x 21,7 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jitka Hilská
Les v zimě
No.: 485Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:47
monotyp, papír, 2009, 34,5 x 27,3 cm, sign. LD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Ivan Helekal
Modrý maják
No.: 484Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:46
Pavel Hayek
Akátové lusky
No.: 483Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:45
serigrafie, 1997, 52 x 43 cm, sign. PD Hayek 97, č. 2/50, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Otakar Hauska
(1874-1926)
Stavení
No.: 482Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:44
Josef Hapka
(1912-1987)
Valašská krajina
No.: 481Auction price: 2.800 CZK (117 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:43
olej, karton, 35,5 x 43 cm, sign. PD Jos. Hapka, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Petr Hampl
Pomoct
No.: 480Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Tittelbach and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Association of Restorers and The Association of Free Graphic
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Halla
(1926-1988)
Na plese
No.: 479Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:41
suchá jehla, 22 x 33,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, zkušební tisk, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Cesta vesnici
No.: 478Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:40
Jaroslav Grus
(1891-1983)
Polabí
No.: 477Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:39
serigrafie, 28 x 42,5 cm, sign. PD J. Grus, 100/150, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. H. Schwaiger at The Academy of Fine Arts in Prague, consituent member of Skupina 58, chairman of SCVU
František Gross
(1909-1985)
Strojky
No.: 476Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:38
2 x litografie, dvakrát 18 x 18,7 cm, sign. PD F. Gross / sign. PN F. Gross, rám, č. 197/200 a č. 198/200, mírně zažloutlý papír, rámy zašlé, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42, UB, The Hollar Assoc…
Ladislav Grosman
Krásy staré Prahy
No.: 475Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:37
5x dřevoryt, 1920, sign. PD L. Grosman 20, č. 27/150, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)