Josef Duchoň
Majáky básníků
Položka č.: 454Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Josef Duchoň
Carmen Jones
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 10. 2023 19:22
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1985, r. O. Hammerstein, velmi dobrý stav, nepřeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu