Martin Salajka
(1981)žák prof. M. Rittsteina; malíř; studoval propagační grafiku a výtvarnictví u K. Mikela a užitou a dekorativní malbu v architektuře a propagaci u M. Maliny na SUPŠ v Uherském Hradišti a na FaVU VUT v Brně (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2004, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2004)
Martin Salajka
(1981)
Marsyas II
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:36
litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Martin Salajka
(1981)
Lebka II
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:35
Martin Salajka
(1981)
Chameleon
Položka č.: 84Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlk
Položka č.: 164Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2023 19:43
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 91Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
olej, plátno, 2009, 140 x 130 cm, sign. vzadu Martin Salajka, autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také v Budap…
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu
Martin Salajka
(1981)
Havran a lebka II
Položka č.: 435Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
litografie, 2021, 57 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 13/52, Autor je jedním z nejvýraznějších představitelů současné expresivní malby. Studium absolvoval na FVU v Brně u P. Veselého a na AVU v Praze v ateliéru M. Rittsteina. Vystavoval na několika kolektivních výstavách v Čechách, ale také…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Martin Salajka
(1981)
Sova
Položka č.: 434Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 78/81, poškozený levý dolní roh, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Martin Salajka
(1981)
Noc
Položka č.: 433Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 122/150, žák prof. M. Rittsteina
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Martin Salajka
(1981)
Vlci
Položka č.: 432Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 2010, 53 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 79/81, žák prof. M. Rittsteina