• Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 2128

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:02

    olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Obří důl

    Položka č.: 2129

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:03

    olej, papír, 13 x 15 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Plachetnice ve Vídni

    Položka č.: 2130

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:04

    olej, papír, 10 x 14,8 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Wien, v levo dole na rohu utržen kousek papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Las Palmas

    Položka č.: 2131

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:05

    olej, plátno, 10,1 x 15 cm, sign. PD J. Dlabal, LD Los Palmas, na pravém okraji malba lehce odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Roma Caracall

    Položka č.: 2132

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:06

    olej, papír, 10,8 x 14,7 cm, sign. PD Dlabal, LD Roma Caracall, pravý horní roh lehce natržen; v levo dole chybí malý kousek rohu papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Písečný hrad

    Položka č.: 2133

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:07

    olej, papír, 10,9 x 19,9 cm, sign. LD J. Dlabal, u spodního okraje na několika místech malba odřená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Západ slunce nad Lipnem

    Položka č.: 2134

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:08

    olej, plátno, 11,8 x 23,7 cm, sign. PD J. Dlabal, DU: Lipno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Vchod obrostlý růžemi

    Položka č.: 2135

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:09

    olej, papír, 15,6 x 21,5 cm, sign. PD J. Dlabal, v levo dole kousek rohu papíru utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • A. Imrich

    Položka č.: 2136

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:10

    olej, dřevěná překližka, 26 x 37,6 cm, sign. PD A. Imrich, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Aleš Kublák

    Sesutá kytka

    Položka č.: 2137

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:11

    olej, akryl, plátno, 2022, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Aleš Kublák

    Obraz 80

    Položka č.: 2138

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:12

    olej, akryl, plátno, 2025, 55 x 50 cm, monogr. LD AK 25, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Svážení sena

    Položka č.: 2139

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:13

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Pobřeží při západu slunce

    Položka č.: 2140

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:14

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Z pole

    Položka č.: 2141

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:15

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Eduard Toman

    Dívka v kroji

    Položka č.: 2142

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:16

    olej, překližka, 18,5 x 15 cm, sign. PD Ed. Toman, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Ullrych

    Bouře nad kopcem

    Položka č.: 2143

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:17

    olej, papír, 1931, 33,8 x 42,6 cm, sign. PD B. Ullrych 31, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v červené sukni

    Položka č.: 2144

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:18

    olej, papír, 1948, 30 x 21,5 cm, sign. PD B. Ullrych 48, LD v rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Bohumil Ullrych

    Portrét dívky

    Položka č.: 2145

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:19

    olej, papír, 28,9 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně pokrčené okraje papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradlena

    Položka č.: 2146

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:20

    olej, karton, 1931, 30,5 x 31 cm, sign. LD B. Ullrych 1931, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Ivan Antoš

    Rostliny

    Položka č.: 2147

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:21

    lept, 2016, 14,7 x 8,7 cm, sign.PD Ivan Antoš 16, č. 1/60, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Bobek

    (1925-2006)

    Madonna

    Položka č.: 2148

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:22

    dřevoryt, akvarel, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD J. Bobek, 125/200, vydala Lyra Pragensis, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze, člen skupiny INDEX

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Položka č.: 2149

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:23

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Křídla

    Položka č.: 2150

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:24

    dřevoryt, 1986, 5 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 86, p. f. 1987, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Dvě rybky

    Položka č.: 2151

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:25

    dřevoryt, 1984, 9 x 6,3 cm, sign. PD Olga Čechová 84, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • František Černý

    Položka č.: 2152

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:26

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Statek

    Položka č.: 2153

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:27

    litografie, akvarel, 8,5 x 13 cm, značeno LD v tisku F. Emler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Bedřich Glaser

    Sající monstrum

    Položka č.: 2154

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:28

    lept, 1985, 12,7 x 16 cm, sign. PD Glaser 85, 22/40, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen volného sdružení profesionálních výtvarných umělců LUGH

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Jan Holoubek

    Škeble

    Položka č.: 2155

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:29

    litografie, 1982, 8,8 x 6 cm, sign. PD J. Holoubek 82, č. 82/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen výtvarné společnosti Kruh a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Hluboký les

    Položka č.: 2156

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:30

    litografie, 13 x 19 cm, sign. PD Miloslav Holý, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tváře, oči, hlavy

    Položka č.: 2157

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:31

    litografie, 1989, 28,5 x 19 cm, sign. PD Hořánek 89, Antikvariát Dlážděná, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)