Miroslav Houra
(1933-2006)
Položka č.: 2158Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:32
linoryt, 1999, 20 x 14 cm, sign. PD M. Houra 99, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Miroslav Houra
(1933-2006)
Propojení
Položka č.: 2159Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:33
linoryt, 14,2 x 9,3 cm, sign. PD Houra 76, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Alex Vladimír Hrska
(1890-1954)
Položka č.: 2160Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:34
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Chudomel
Cesta ke kostelu
Položka č.: 2161Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:35
litografie, 9,9 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jaroslav Chudomel
Postava v krajině
Položka č.: 2162Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:36
litografie, 9,5 x 15 cm, sign. PD Chudomel, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Jandejsek
Anděl
Položka č.: 2163Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:37
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
M. Kahn
Dívka se srdci
Položka č.: 2164Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:38
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Květiny
Položka č.: 2165Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:39
litografie, 12,5 x 12,4 cm, sign. DU V. Kaiser, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Kašpar
Položka č.: 2166Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:40
linoryt, 9 x 8 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jan Kavan
Obličej
Položka č.: 2167Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:41
litografie, 10 x 7 cm, sign. DU Jan Kavan, rám, č. 58/150, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Ženka Vizinová
Položka č.: 2168Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Nely van de Weerd de Haas
Položka č.: 2169Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:43
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Marta Krátká
Položka č.: 2170Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Müllenhoff
Položka č.: 2171Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:45
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Růže
Položka č.: 2172Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:46
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michaela Lesařová-Roubíčková
Sweets
Položka č.: 2173Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:47
lept, 1981, 8,5 x 11,5 cm, sign. DU Michaela Lesařová- Roubíčková, č. 43/60, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jan Mácha
(1926-1984)
Pískovna
Položka č.: 2174Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:48
litografie, 1963, 15 x 21 cm, sign. PD Jan Mácha 63, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Rastislav Michal
(1936-2022)
Jablka na stole
Položka č.: 2175Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:49
kolorovaná litografie, 18,5 x 9,5 cm, sign. PD Michal, lehce pokrčený a dole politý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Alois Moravec
Dechovka
Položka č.: 2176Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:50
dřevoryt, 15,4 x 22,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Im weg
Položka č.: 2177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:51
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
David a Goliáš
Položka č.: 2178Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:52
linoryt, 10,2 x 7,8 cm, sign. LD, autorský tisk, ušpiněný, potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Mladý muž
Položka č.: 2179Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:53
litografie, 16,2 x 8,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Miloslav Nováček
(1923-1994)
Přístav pohádkových bárek
Položka č.: 2180Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:54
dřevoryt, 1980, 15,1 x 12,6 cm, sign. DU M. Nováček, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Karel Oberthor
Novoročenky
Položka č.: 2181Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:55
2x litografie, 1955, 14,5 x 20/ 14,5 x 20,5 cm, sign. PD K. Oberthor 55, pasparta bez skla, dvě litografie v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zuzana Oberthorová - Popelková
Selské baroko
Položka č.: 2182Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:56
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Inge Popelková
Položka č.: 2183Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:57
linoryt, 1981, 17,4 x 8 cm, sign. PD Inge Popelková 1981, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Lubomír Přibyl
(1937)
Z knih pravěku - Prof. Jiří Siblík
Položka č.: 2184Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:58
dřevoryt, 1961, 9 x 9 cm, sign. DU Přibyl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Julie Raslová
Socha v zahradě
Položka č.: 2185Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:59
serigrafie, 20 x 11,2 cm, sign. PD Julie Raslová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Ladislav Rusek
(1927)
Postava
Položka č.: 2186Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:00
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Josef Říha
(1910-1986)
Položka č.: 2187Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 17:01
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)