Ivana Tošovská
Pírka IV.
No.: 2195Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 17:09
litografie, 2000, 15 x 11,2 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka III.
No.: 2196Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 17:10
litografie, 2000, 15,2 x 11,4 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka II.
No.: 2197Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 17:11
Current price: 200 CZK (9 €)
Ivana Tošovská
Pírka
No.: 2198Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 17:12
litografie, 2000, 15,3 x 11,2 cm, sign. DU Ivana Tošovská 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)