Patrik Hábl

(1975)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Černá hora

    No.: 132

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Planned termination: 26. 02. 2026 15:00

    akryl, plátno, 2014, 120 x 60 cm, sign. vzadu Hábl, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativn…

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    No.: 57

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)