Ilona Vodochodská
(1961)
Postavy
Položka č.: 2375Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 20:09
litografie, 27,5 x 46 cm, sign. PD Ilona Vodochodská 89, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)