Ilona Vodochodská

(1961)

  • Ilona Vodochodská

    (1961)

    Postavy

    No.: 2375

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 10. 02. 2026 20:09

    litografie, 27,5 x 46 cm, sign. PD Ilona Vodochodská 89, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)