Kamil Lhoták
Kočárek
Položka č.: 45Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 16:44
tuš, papír, 1950, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 50, rám, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Kamil Lhoták
Plakát
Položka č.: 1544Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 05. 2025 18:50
plakát, 44 x 31 cm, plakát k výstavě, vyd. MF, Praha, prosinec 1989, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Balón
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 04. 2025 14:24
litografie, 1979, 7,4 x 12,3 cm, sign. PD Kamil Lhoták 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Kamil Lhoták
Výhled z kavárny na pařížskou ulici
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:49
lept, 12,8 x 7,6 cm, sign. PD K. Lhoták, pasparta, parparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Kamil Lhoták
Tryskáč
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:48
barevná serigrafie, 1983, 18 x 12 cm, monogr. K.L., pasparta, značeno v tisku Kamil Lhoták 83, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Kamil Lhoták
PF 88
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 12. 2024 16:38
litografie, 1987, 11 x 15 cm, sign. v tisku K. Lhoták 87, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Kamil Lhoták
Americký automobil
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 10. 2024 18:46
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Přístaviště
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 17:36
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Kamil Lhoták
Rytíř
Položka č.: 803Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:14
tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
Položka č.: 802Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 13:10
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Kamil Lhoták
Anička z boku na židli
Položka č.: 44Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Kamil Lhoták
PF 1988 Tomáš Svoboda
Položka č.: 1012Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 14:46
litografie, 1987, 8,7 x 13 cm, monogramováno PD K.L., pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Kamil Lhoták
PF 86 Tom Svoboda
Položka č.: 1011Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 14:45
litografie, 1985, 12,6 x 8,7 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Kamil Lhoták
PF 85 Tom Svoboda
Položka č.: 1010Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 14:44
litografie, 1984, 11 x 8 cm, sign. LD K. Lhoták, pasparta, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Kamil Lhoták
Koník
Položka č.: 1009Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 14:43
litografie, 1979, 6,8 x 11,4 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, PF 1981, PH Tom Svoboda, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Kamil Lhoták
PF 76 Dr. M. Novotný
Položka č.: 1008Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 14:42
litografie, 1975, 19,2 x 9,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Kamil Lhoták
PF 1988
Položka č.: 637Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kamil Lhoták
PF 84
Položka č.: 636Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:27
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
PF 89
Položka č.: 635Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 22:26
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Kamil Lhoták
Letiště
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:30
Aktuální cena: 6.501 CZK (271 €)
Kamil Lhoták
P.F. 1966
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:29
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Muž na velocipédu
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:28
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Kužel a automobil
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:20
Aktuální cena: 6.001 CZK (251 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Dvě ilustrace
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:13
Kamil Lhoták
Strojní krajina I.
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 11:08
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Kamil Lhoták
Jablko
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 12:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Láhev Londine
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
serigrafie, 1982, 12 x 9,5 cm, monogr. PD K.L., značeno v kameni PD Kamil Lhoták 82, při horním okraji ohnutý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Kamil Lhoták
Kolo u kůlny
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 9,3 x 7,2 cm, sign. PD K. Lhoták, levý dolní roh nepatrně ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Kamil Lhoták
Alfred Jarry: Nadsamec
Položka č.: 461Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha, podpis na titulní stránce a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý, Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Kamil Lhoták
Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)