Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Grafika

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 14:40

    Plakát - katalog, vyd. k výstavě v galerii Mladá Fronta, Praha, 1989, 1 list, 43,5 x 31 cm, v polovině přeložen, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Horská krajina se stanem a míčem

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 1.600.000 CZK (57.143 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 1958, 55 x 55 cm, sign. LD Kamil Lhoták , rám, dílo Kamila Lhotáka, především díky nezaměnitelným ilustracím s charakteristickou výrazovou zkratkou, se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvorby. Nikdo jiný na poli če…

    Aktuální cena: 1.600.000 CZK (57.143 €)

    Odhadní cena: 2 000 000 - 2 200 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    Růžový obdélník

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 250.000 CZK (8.929 €)

    smíšená technika na lepence, 1960, 17,5 x 22 cm, sign. LD Kamil Lhoták 1960, rám, obraz významného českého malíře a ilustrátora s duší básníka a velikou vizuální představivostí. Růžový obdélník je ukázkou typického Lhotákova pojetí krajiny. Široce rozpínající se pruh zeleného prostranství s nekonečn…

    Aktuální cena: 250.000 CZK (8.929 €)

    Odhadní cena: 300 000 - 380 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    Stíhačka a míč

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (304 €)

    litografie, 1983, 18 x 12,5 cm, monogr. PD K.L., značeno na kameni Kamil Lhoták 83, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na …

    Aktuální cena: 8.500 CZK (304 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    Za volantem

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (104 €)

  • Kamil Lhoták

    Auta, letadla a balon

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    pastelky, papír, 1919, 8,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Kamil Lhoták

    Letadla

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    pastelky, papír, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Žluté auto

    Položka č.: 582

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Kolo

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    pastelky, papír, 1918, 11 x 15 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Kamil Lhoták

    Takhle si představuji

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Kamil Lhoták

    Vzducholoď

    Položka č.: 597

    pastelky, papír, 16 x 7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Kamil Lhoták

    Sui

    Položka č.: 594

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    pastelky, papír, 11 x 17 cm, z druhé strany kresba otce Kamila Lhotáka (rytíře Kamila Lhotáka ze Lhoty), člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

  • Kamil Lhoták

    Vyjižďka

    Položka č.: 592

    pastelky, papír, 1919, 11,5 x 15,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Žlutý balon

    Položka č.: 590

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    pastelky, papír, 1919, 10 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    Položka č.: 589

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Letadlo

    Položka č.: 588

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    pastelky, papír, 1919, 5,5 x 15 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička s modrou sukní

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 168, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil

    Položka č.: 621

    pastelky, papír, asi 1918, 11 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    V letu

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    pastelky, papír, 1919, 11 x 17 cm, oboustraná kresba, nastřiženo, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Kamil Lhoták

    Auto a rytíř

    Položka č.: 617

    vodovky, papír, 17 x 10 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Kamil Lhoták

    V kočáře

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    pastelky, papír, 1919, 6 x 7 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Kamil Lhoták

    Tři balony nad průmyslovým palácem v Praze

    Položka č.: 607

    pastelky, papír, 1919, 8 x 12 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Kamil Lhoták

    Sněhurka

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    pastelky, papír, 15 x 10,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Kamil Lhoták

    Krajina s červeným míčkem a vzducholodí

    Položka č.: 629

    litografie, 1982, 28,8 x 22 cm, sign. PD Kamil Lhoták 82, č. 82/200, litografie vznikla v nákladu 200 ks u příležitosti Lhotákových 70. narozenin, pravý horní roh nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Balon

    Položka č.: 627

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    pastelky, papír, 3,5 x 8,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Kamil Lhoták

    Kamil Lhoták & Jan Smetana

    Položka č.: 1585

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 21:12

    tisk, plakát, 82,5 x 56,5 cm, rám, plakát k výstavě Kamila Lhotáka a Jana Smetany Kresby a grafiky 1939 - 1956, nové obrazy a práce sobdobí Skupiny 42, Galerie umění v Karlových Varech 11. 7. - 15. 8. 1956, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Korzo

    Položka č.: 1470

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:17

    lept, 1978, 3,3 x 8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.100 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Výstava obrazů

    Položka č.: 940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 10:30

    katalog, česko-německý oboustranný katalog, vyd. Alšova síň Umělecké besedy, Praha, 1944, text J. Chalupecký, úv. báseň Krajiny na předměstí J. Kolář, sezn. vyst. prací, sešit, 16s., lehce opotřebeno, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Kamil Lhoták

    Karel Sýs - Ohrada snů

    Položka č.: 463

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 23,5 x 13,5 cm, podpis K. Lhoták a K. Sýs na titl. tistě, vyd. Albatros, Praha, 1982, volné listy v obálce, 28s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Kamil Lhoták

    Čeští básníci a grafici Divadlu hudby

    Položka č.: 284

    bibliofilie, 9x pův. litografie: K. Lhoták, O. Janeček, J. Liesler, M. Stretti, M. Švabinský, J. Švengsbír, V. Sivko, K. Müller a J. Lukavský, vyd. kulturně-osvětový odbor umělecké oblasti Gramofonových závodů, Praha, 1958, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, obálka mírně opotřebena, antiqari.at…

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)