Kamil Lhoták

  • Kamil Lhoták

    Sic Itur Ad Astra

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:18

    kniha, 26 x 21 cm, vyd. Retro Gallery, Praha, 2015, pův. brož, 96s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Retrospektiva

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2020 19:17

    kniha, 25,5 x 21,5 cm, vyd. Retro Gallery, Praha, 2018, brož, 159s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Raketa

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2020 18:03

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Horská krajina se stanem a míčem

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.550.000 CZK (62.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2020 15:00

    olej, plátno, 1958, 55 x 55 cm, sign. LD Kamil Lhoták, rám, dílo Kamila Lhotáka se stalo rozpoznatelným napříč širokou veřejností především díky nezaměnitelným ilustracím s výrazovou zkratkou. Poetismus a imaginace jsou typickými vypravěči Lhotákovy tvorby. Nikdo jiný na poli českého výtvarného uměn…

    Aktuální cena: 1.550.000 CZK (62.000 €)

    Odhadní cena: 2 000 000 - 2 500 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    Stíhačka a míč

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    litografie, 1983, 18 x 12,5 cm, monogr. PD K.L., značeno na kameni Kamil Lhoták 83, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na …

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

    Odhadní cena: 15 000 - 20 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    Fréres Lissac

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    Hyde Park 1899

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 2.600.000 CZK (104.000 €)

    olej, plátno, 1941, 31 x 61 cm, PD monogr. KL, rám, dílo Hyde Park 1899 je výjimečnou ukázkou Lhotákova díla. Přesně reprezentuje jeho osobní program – námět obrazu je zasazen do městské periferie a jsou v něm tematizovány autorovy oblíbené motivy: bicykl, cyklisté, bryčky, pouliční svítilny a hlavn…

    Aktuální cena: 2.600.000 CZK (104.000 €)

    Odhadní cena: 3 000 000 - 3 500 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    ABCDEFG

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 37.000 CZK (1.480 €)

    litografie, 1972, 39 x 29,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1972, rám, č. 30/100, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém poh…

    Aktuální cena: 37.000 CZK (1.480 €)

    Odhadní cena: 45 000 - 55 000 CZK

  • Kamil Lhoták

    B. Hrabal: Hovory lidí

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Fr. Dvořák: Kamil Lhoták

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    kniha, podpis K. Lhotáka a Fr. Dvořáka s dedikací, ed. Umělecké profily, vydal Odeon, Praha 1985, 182.s, 127 bar. příloh, pl. vazba s ob., Antikvariát Ostrovní, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Grafika

    Položka č.: 36

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 05. 2020 14:40

    Plakát - katalog, vyd. k výstavě v galerii Mladá Fronta, Praha, 1989, 1 list, 43,5 x 31 cm, v polovině přeložen, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    Za volantem

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Kamil Lhoták

    Auta, letadla a balon

    Položka č.: 581

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    pastelky, papír, 1919, 8,5 x 10 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Letadla

    Položka č.: 584

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    pastelky, papír, 10 x 14,5 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Kamil Lhoták

    Žluté auto

    Položka č.: 582

    pastelky, papír, 1919, 10,5 x 17 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Kolo

    Položka č.: 599

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    pastelky, papír, 1918, 11 x 15 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Kamil Lhoták

    Takhle si představuji

    Položka č.: 598

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    pastelky, papír, 1918, 10,5 x 16 cm, oboustraná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    Vzducholoď

    Položka č.: 597

    pastelky, papír, 16 x 7 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kamil Lhoták

    Sui

    Položka č.: 594

    pastelky, papír, 11 x 17 cm, z druhé strany kresba otce Kamila Lhotáka (rytíře Kamila Lhotáka ze Lhoty), člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Kamil Lhoták

    Vyjižďka

    Položka č.: 592

    pastelky, papír, 1919, 11,5 x 15,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Žlutý balon

    Položka č.: 590

    pastelky, papír, 1919, 10 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    Položka č.: 589

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Kamil Lhoták

    Letadlo

    Položka č.: 588

    pastelky, papír, 1919, 5,5 x 15 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička s modrou sukní

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 168, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Kamil Lhoták

    Automobil

    Položka č.: 621

    pastelky, papír, asi 1918, 11 x 17 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Kamil Lhoták

    V letu

    Položka č.: 619

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    pastelky, papír, 1919, 11 x 17 cm, oboustraná kresba, nastřiženo, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    Auto a rytíř

    Položka č.: 617

    vodovky, papír, 17 x 10 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kamil Lhoták

    V kočáře

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    pastelky, papír, 1919, 6 x 7 cm, oboustranná kresba, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Tři balony nad průmyslovým palácem v Praze

    Položka č.: 607

    pastelky, papír, 1919, 8 x 12 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Sněhurka

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    pastelky, papír, 15 x 10,5 cm, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)