Josef Holub
(1870-1957)
Podvečerní krajina
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1936, 16 x 21,5 cm, sign. LD J. Holub 36, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Mařáka na AVU v Praze
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)