Aleš Lamr
(1943-2024)
Zátiší s červenými rybami
Položka č.: 43Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
akryl, plátno, 2020, 50 x 70 cm, sign. NU Lamr 20, Aleš Lamr byl výrazný český malíř, grafik, sochař a autor architektonických realizací. Narodil se v Olomouci v rodině spojené s keramikou a výtvarnému prostředí byl blízký od dětství. Studoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Brně a od konce 60. …
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Sférické spirály
Položka č.: 42Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dvě kráčející
Položka č.: 41Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tuš, papír, 1995, 74 x 55,5 cm, sign. DU A. Lamr 95, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Tvary a stíny
Položka č.: 40Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, tuš, papír, 1997, 60 x 43 cm, sign. DU A. Lamr 97, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Symbolika
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1991, 36 x 26 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maranatha
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1991, 39 x 27 cm, sign. DU A. Lamr, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Haleluja
Položka č.: 37Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1991, 38,5 x 26,5 cm, sign. NU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Amen
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
akvarel, tuš, papír, 1991, 26 x 37 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 35Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, papír, 1994, 29,5 x 20,5 cm, sign DU A. Lamr 94, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhová krajina
Položka č.: 34Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Spiral
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1998, 80,5 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 9/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dovnitř III
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2000, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 2000, č. 29/40, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzkaz II
Položka č.: 156Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2001, 54,5 x 81,5 cm, sign. PD A. Lamr 01, č. 25/40, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Vzkaz I
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2001, 81 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 01, č. 10/30, DU mimo tisk lehce natrženo, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Závrať
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1997, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 97, č. 3/30, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Mřížoví
Položka č.: 153Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2008, 54,5 x 80,5 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 45/55, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Tůň
Položka č.: 152Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 2003, 55 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 03, č. 7/25, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Údolí suchých kostí
Položka č.: 151Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1997, 54 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 97, č. 23/35, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky II
Položka č.: 150Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1998, 55 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 9/42, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hrátky I
Položka č.: 149Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1998, 81 x 54,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 6/38, levý horní roh lehce ohnutý, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jákobův žebřík
Položka č.: 148Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
litografie, 1992, 73 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 2/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
B. H. H.
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 1988, 72,5 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 08, č. 1/45, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hmotičky
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
litografie, 1994, 58,5 x 39,5 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 32/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
La certa viridis (Ještěrka zelená)
Položka č.: 145Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 2011, 56 x 81 cm, sign. PD A. Lamr 11, rám, č. 20/25, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Dovnitř I
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1999, 80 x 55 cm, sign. PD A. Lamr 99, rám, č. 22/45, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jákobův žebřík
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1992, 76 x 53,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, č. 47/60, na několika místech tisku škrábance, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Budiž světlo
Položka č.: 142Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1991, 70 x 54 cm, sign. PD A. Lamr 91, č. 63/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar