Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Geo III.

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:15

    akryl, plátno, 2003, 50 x 35 cm, sign. NU LAmR 03, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby. Právě sym…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:49

    litografie, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr, autorský tisk, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Aleš Lamr

    Položka č.: 111

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:50

    litografie, 1983, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr 83, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19744

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60,5 x 59,7 cm, sign. zezadu A.L12, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)