Aleš Lamr

  • Aleš Lamr

    Evangelický

    Položka č.: 253

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 15:00

    litografie, 1989, 70 x 53,7 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 26/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

  • Aleš Lamr

    Zelené slunce

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    akryl, plátno, 2010, 30 x 60 cm, sign. zezadu A. LAMR 010, Lamrova tvorba se vyznačuje silným citem pro ornament a výraznou barevnost. Své obrazové cykly i jednotlivé obrazy často doplňuje vtipnými komentáři a názvy. Velká míra abstrakce a symbolika tvarů se stala nedílnou součástí Lamrovy tvorby.…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)

  • Aleš Lamr

    Orlické hory

    Položka č.: 19698

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2012, 60,5 x 59,7 cm, sign. zezadu A.L12, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

  • Aleš Lamr

    Hnízdo

    Položka č.: 19720

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2011, 49,8 x 79,7 cm, sign LD A. LAMR 11, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar