Květa Pacovská
(1928)
1 2 3
Položka č.: 267144Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:18
litografie, 1978, 54 x 43,5 cm, sign. DU Pacovská 78, autorský tisk, žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes
Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu