5x fotografie L. Kuby
No.: 235Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:54
fotografie, 30,5 x 24; 18 x 13 cm, jedna sign. LD LKuba, nalepené na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 198Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:17
olej, plátno, 50 x 64 cm, malba ženského aktu v tradičním pojetí, soustředěná na jemné modelování těla, hru světla a přirozený výraz figury. Kompozice působí klidně a vyváženě, s důrazem na anatomickou věrnost a harmonii barevných tónů. Stylové znaky naznačují akademické školení a vztah k malířské t…
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Oranžový akt
No.: 197Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 01. 2026 19:16
olej, plátno, 76 x 55,5 cm, figurální malba s námětem sedícího ženského aktu. Umělec ztvárnil model v kontrastu s jasně oranžovým pozadím, tělo je modelováno jemnými barevnými přechody s pastelovými tóny růžové, modré a zelené. Dílo nese znaky české nové figurace 70.–80. let 20. století, s důrazem n…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Ptáček
No.: 307Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 19:06
sklo, v. 8,5 cm, ulomená část zobáčku
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Slon
No.: 306Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 19:05
sklo, v. 12 cm
Current price: 10 CZK (1 €)
neznámý autor
Z knih o filatelii Emila Jiřího Pavelky
No.: 283Auction price: 10 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 18:42
tisk, 1926, 9,7 x 7,9 cm
Current price: 10 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Luční kvítí
No.: 171Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 12. 2025 16:50
dřevoryt, 26 x 16,5 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
No.: 22Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 12. 2025 16:21
tužka, papír, 28 x 41 cm, sign. PD, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Město
No.: 1271Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2025 10:50
tužka, papír, 1934, 36 x 55,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Kresba sochy Apola
No.: 1270Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 12. 2025 10:49
tužka, pastelka, papír, 62,6 x 47,5 cm, po okrajích potrhané, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 200 CZK (9 €)
Naštvaný pán
No.: 1220Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2025 15:46
mědirytina, 18,3 x 14,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Hathor a Horus
No.: 933Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2025 10:59
papyrus, tisk, 30 x 35 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Pařížská móda
No.: 932Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2025 10:58
kolorovaná rytina, kolem roku 1850, 20,5 x 15 cm, rám, poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Pařížská móda
No.: 931Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 12. 11. 2025 10:57
Current price: 150 CZK (7 €)
Portrét dívky
No.: 872Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 16:59
tuš, papír, 17,5 x 16 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Situations Plan
No.: 634Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 13:01
Current price: 80 CZK (4 €)
neznámý autor
Pohádka Čarovný ostrov
No.: 241Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 09. 2025 14:01
tuš, akvarel, papír, 27,8 x 19 cm, návrh na knižní obálku, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 900 CZK (38 €)
No.: 59Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 03. 09. 2025 10:59
olej, karton, 67 x 53,5 cm, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Rudolf II.
No.: 151Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 07. 2025 16:31
mědirytina, 30,5 x 18,5 cm, rám, podle předlohy Hanse von Aachena, značeno v desce RVDOLPHVS II, D. G. IMPERATOR ROMANORVM, SEMPER AVGVSTVS, GERMANIAE HVNGARIAE, BOHEMIAE, DALMATIAE, CROATIAE, SCLAVONIAE ETC. REX..., papír zažloutlý , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Schloss Bachoven in Holland
No.: 29Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 10:28
tisk, 1, 8, 7 x 13, 7 cm, heraldická exlibris, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Návrhy interiérů, lustrů a dekorací
No.: 1556Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 19:02
tuš, akvarel, papír, 44 x 28 cm, 14x originální kresba, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Guttenberg
No.: 1457Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 17:23
mědirytina, 10,5 x 7,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Jan Kollár
No.: 1451Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 17:17
mědirytina, 19,5 x 14,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Velehrad
No.: 1417Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 16:43
tisk, 15,4 x 18,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Pasáček
No.: 18Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2025 14:17
glazovaná keramika, v. 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Madona s dítětem
No.: 14Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2025 14:16
keramická hlína, 33 x 14,5 x 13 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.050 CZK (44 €)
Tři Leninova jara
No.: 146Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2025 20:27
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. L. Kristi, 1966, lehce patrná stopa po přeložení, jinak velmi dobrý stav, , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Obvyklí podezřelí
No.: 136Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2025 20:17
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. B. Singer, 1995, při okrajích trochu pomačkán, v rozích drobné stopy po vpichu, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**3 History of bids
Saturnin
No.: 135Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2025 20:16
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Věrčák, 1994, velmi dobrý stav, přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Žiletky
No.: 130Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2025 20:11
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1993, r. Z. Tyc, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids