Hunting still life II.

    No.: 73

    Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 16:12

    oil on canvas, 18th century, 58 x 83 cm, framed, painting slightly cracked, small damages on the frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 25.000 CZK (1.042 €)

    Hunting still life I.

    No.: 72

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 16:11

    The square with the church

    No.: 70

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 16:09

    oil, plywood, kolem roku 1880, 34 x 27,5 cm, framed, cleaned up, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Country

    No.: 61

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 16:00

    oil, plate, 26 x 36 cm, framed

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    A path through a birch grove

    No.: 60

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 15:59

    oil, canvas, 50,5 x 76 cm, sign. lower/left, framed

    Mountain panorama

    No.: 59

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 15:58

    oil, cardboard, 49 x 65 cm, sign. lower/left, framed

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    St. Johann

    No.: 813

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:07

    mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Stojící ženský akt

    No.: 807

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:01

    uhel, papír, karton, 64 x 35 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Psací sada

    No.: 796

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:50

    ., Psací sada, 6 ks,

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Madonna and Child

    No.: 144

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00

    polychrome wooden sculpture, 39 x 11 x 6 cm, a wooden box is part of the work,

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Náboženský výjev

    No.: 31

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 08. 2022 18:30

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Madona s Ježíšem

    No.: 1

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 08. 2022 18:00

    malba olejem na nízkém sametu, 48 x 33 cm, rám

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Franz Kafka 89 - přehlídka mladého divadla

    No.: 200

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2022 13:19

    tisk, plakát, 1989, formát A2 cm, při okrajích drobná natržení papíru, ohnuté rohy,

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

    Aerosmith

    No.: 194

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2022 13:13

    tisk, plakát, formát A2 cm, utržený roh LD ,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

    Art Brut v Českých zemích

    No.: 182

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2022 13:01

    tisk, plakát, 2008, 84 x 58 cm, plakát k výstavě v Muzeu umění Olomouc,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Vladimír Sychra: Výbor z díla 1932-1962 (Galerie Mánes)

    No.: 165

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 09. 2022 12:44

    plakát, 1970, 80 x 58 cm, sign. PD OTK 23, Svaz československých výtvarných umělců národní galerie v Praze akademie výtvarných umění, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Velké prádlo

    No.: 359

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:58

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1968, r. J.-P. Mocky, drobné natržení při pravém okraji (0,5cm), jinak velmi dobrý stav, nepřeložen,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

    Vojáček

    No.: 343

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:42

    fotoska, 1963, 20,2 x 26,2 cm, vyd. ÚPF., francouzský film, reřie: Jean-Luc Godard, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

    Vojáček

    No.: 342

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:41

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Vojáček

    No.: 341

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:40

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Velké závody

    No.: 340

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:39

    fotoska, 1965, 19,9 x 26,3 cm, vyd. ÚPF., americký film, režie: Blake Edwards, v hlavní roli: J. Lemmon, T. Curtis, N. Woodová, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Velké závody

    No.: 339

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:38

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Slečinky z Rochefortu

    No.: 329

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:28

    fotoska, 1967, 20,2 x 26,4 cm, vyd. ÚPF., francouzský film, režie: Jacques Demy, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Slečinky z Rochefortu

    No.: 328

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:27

    fotoska, 1967, 26 x 20 cm, vyd. ÚPF., francouzský film, režie: Jacques Demy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Sladký pták mládí

    No.: 327

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:26

    fotoska, 1962, 19,8 x 34 cm, vyd. ÚPF., americký film, režie: Richard Brooks hlavní role: Paul Newman, mírně poškozený, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Sladký pták mládí

    No.: 326

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:25

    fotoska, 1962, 19,8 x 32 cm, vyd. ÚPF., americký film, režie: Richard Brooks hlavní role: Paul Newman, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Moje žena

    No.: 312

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:11

    fotoska, 1964, 27 x 26,5 cm, vyd., ÚPF., italský film, režie: L. Comencini, M. Bolognini, T. Brass, mírně poškozený, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Moje žena

    No.: 311

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:10

    fotoska, 1964, 26 x 26,5 cm, vyd., ÚPF., italský film, režie: L. Comencini, M. Bolognini, T. Brass, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Loni v Marienbadu

    No.: 304

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:03

    fotoska, 1961, 20,3 x 26 cm, vyd., ÚPF., francouzský film, režie: Alain Resnais, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Loni v Marienbadu

    No.: 303

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 09. 2022 15:02

    fotoska, 1961, 20,4 x 26 cm, vyd., ÚPF., francouzský film, režie: Alain Resnais, stav dobrý, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)