Lesní zátiší

    No.: 61

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:22

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

    No.: 38

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:04

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Sklopený zrak

    No.: 33

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 16:00

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Sklopený zrak

    No.: 32

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:58

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Krajina s poli

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 15:34

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**2 History of bids

    Akt dívky s listem

    No.: 71

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:46

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    Svatý František Borgiáš

    No.: 70

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:44

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Svatá Filoména

    No.: 69

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:42

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Memento mori

    No.: 68

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 01. 2023 14:40

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Dívka s ptáčkem (PF)

    No.: 58

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:56

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír, nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Kluk a dívka (PF )

    No.: 60

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 14:55

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Růže (PF 1933)

    No.: 108

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:35

    tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen ,

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Jesličky

    No.: 219

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:34

    tuš, papír, 11 x 17 cm, originální kresba, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Světlu vstříc (PF 1941)

    No.: 52

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:31

    fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání ,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Tři králové (PF 1941)

    No.: 56

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:29

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, zažloutlý papír,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    No.: 59

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 11:27

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Štastný Nový rok 1891

    No.: 217

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:49

    akvarel, tuš, 1891, 17 x 29,5 cm, novoroční přání z roku 1891, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Mísa s ovocem

    No.: 1038

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:17

    pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám

    Current price: 1 CZK (1 €)

    No.: 974

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:13

    olej, sololit, 42,5 x 56 cm

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Stavení

    No.: 972

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:11

    suchá jehla, 17 x 14,5 cm, rám

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Holy Family

    No.: 113

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00

    oil, wood, 78,5 x 64,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.600 CZK (109 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

    Royaume de Bohéme, Marqui sat de Modarie, et Silesie Autrichienne

    No.: 1

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 14:02

    kolorovaná ocelorytina, 17,7 x 23,4 cm, na okrajích papír zažloutlý a u spodního okraje ušpiněn, v levém horním rohu papír na několika místech perforován (nezsahuje do tisku),

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

    Námořní bitva

    No.: 25

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:50

    japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen,

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Návrhy scén pro čs. Televizi

    No.: 647

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00

    pastel, tuš, papír, 30 x 42 cm, 13x návrh pro scény čs. televize, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Allgemeines bürgerliches Gesetzbuch für die gesammten Deutschen Erbländer der Oesterreichischen Monarchie

    No.: 503

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    kniha, vyd: Wien: k.k. hof und Staatsdruckerey, 1811, 1.-3. díl v jednom svazku, zřejmě původní kartonová vazba, papírový štítek na hřbetu, vazba lehce odřená, hřbet natržen v horní části, textová část je kompletní a ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Benedictinus bis Praedicans

    No.: 505

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    manuskript, 36 x 25 cm, rukopisný homiliář pocházející z benediktinského kláštera v Kladrubech, r. 1766, pův. pergamenová vazba s ornamentálním zdobením na deskách, štítek s názvem na hřbetu, dva řemínky s kováním, 1238s., vazba nese stopy nejspíše od vlhka, jinak výborný stav, Provenance: Antiquari…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Ohníček II. ročník

    No.: 556

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    kniha, 25 svázaných čísel z let 1951 až 1952, propagandistické obálky, pevná převazba, 397s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Deník

    No.: 554

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    kniha, 19,5 x 13 cm, ručně psaný deník, r. 1862, původní pevná vazba se zlaceným ražením, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Extirpation of Ukrainians in Poland

    No.: 551

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    sešit, čb. fotografie, anglický text, vyd. The Central Executive Committee of the Representantives of Ukrainian Refugee Organisations in Czechoslovakia, Prague, 1930, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Aeronautics, sixteenth annual report of the National advisory committee for aeronautics 1930

    No.: 544

    kniha, vyd. Govermant printing office, Washington, 1931, United States, kniha obsahuje velké množství technických nákresů, tabulek, fotografií letadel, pův. clpl vazba, 787s., vazba místy zašpiněná, lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná