P.F. 1992

    No.: 177

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2022 15:56

    suchá jehla, 19 x 13 cm, signováno, ex: 29/50, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

    Vídeňský motiv

    No.: 759

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:51

    litografie, 16,5 x 13 cm, sign. PD, rám, lehce zvlněný papír, na rámu oděrky

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Chlapec s tulipánem

    No.: 757

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:49

    kvaš, papír, 37,5 x 32 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

    Horní Ostrovec u Písku

    No.: 753

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:45

    olej, karton, 1957, 21,5 x 31,5 cm, sign. PD, rám

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

    Kočka

    No.: 752

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:44

    olej, překližka, 75,5 x 40,5 cm, při okrajích lehce poškozeno

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    No.: 746

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:38

    sádrová plastika, 60. léta, 32 x 16 cm, studenstká práce, místy drobná poškození

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    No.: 745

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:37

    sádrová plastika, 60. léta, 32,7 x 16,8 cm, studenstká práce, místy drobná poškození

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Podkrkonoší

    No.: 741

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:33

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

    Motiv z Japonska

    No.: 735

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 12. 2021 13:27

    zlacený dřevoryt na japanu, 46 x 63 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Litomyšl

    No.: 94

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2021 15:00

    oil, wood, 29,5 x 38 cm, framed,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Madonna and Child

    No.: 81

    underpainting on glass, 40 x 30 cm, framed, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Porada pěti pánů

    No.: 1126

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 17:06

    tuš, papír, 22,5 x 16,6 cm, Čtyři muži v bílém obleku poslouchají pátého v černém a zapisují si, přitom dva z nich kouří fajfku., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

    Mladá Boleslav

    No.: 1085

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 16:25

    mědirytina, 7,7 x 10,2 cm,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Moulin Rouge

    No.: 1020

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 11. 2021 15:20

    brož, 19,5 x 14 cm, několika stránkový program slavného kabaretu, množství dobových reklam a fotografií účinkujících, r. 1959, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Španělská občanská válka

    No.: 541

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2021 15:00

    33x bromostříbrná fotografie, 21 x 25 cm, soubor fotografií zachycujících momenty z občanské války ve Španělsku, Keystone, Servis photo. The New York Times, Associated Press, některé fotografie jsou poškozené, jiné ve výborném stavu, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

    Soubor fotografií z koncentračních táborů Belsen a Buchenwald

    No.: 540

    10x bromostříbrná fotografie, 20 x 22 cm, fotografie zachycující koncentrační tábory krátce po osvobození v roce 1945, Camera Press (IWM), London, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Pablo Picasso

    No.: 536

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    6x bromostříbrná fotografie, 18 x 23,5 cm, soubor fotografií z profesního i soukromého života Pabla Picassa, UFP Paris, Intercontinentale Paris, Copyright Photo Keystone, Copyright Camera Press Russel Court, London, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Albert Einstein

    No.: 535

    11x bromostříbrná fotografie, 18 x 24 cm, soubor fotografií z pracovního i soukromého života Alberta Einsteina, vyd. Balkan universal Press, Atlantic Presse-Photo, Agence Photographique Keystone Paris, aj., některé fotografie více opotřebené, místy potrhané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.300 CZK (180 €)

    Last auctioneer: ID8**0 History of bids

    Album von Reichenhall und Berchtesgaden

    No.: 447

    kniha, 20 x 24 cm, 16 ocelorytin rakouské krajiny, vyd. G. Baldi, Salzburg, cca. 1860, původní pevná vazba se zlaceným nápisem a dekorativní ražbou, desky lehce odřené, flíčky na stránkách, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Statuten für den Österreichisch- Kaiserlichen Orden der eisernen Krone

    No.: 446

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    kniha, 40,5 x 28,5 cm, Stanovy rakousko-císařského řádu Železné koruny, sedm leptů v příloze, německý a italský text, bez nakl. údajů, cca. r. 1880, pův. pevná vazba se zlaceným ražením v předních deskách, nestr., lehce povolená vnitřní vazba, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Konvolut ilustrací historické módy 16. až 18. století

    No.: 489

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    40x akvarel, tisk, 29 x 20 cm, akvarelem kolorované tisky dobových krojů, osobností a módy, vyd. Franz Lipperheide, Berlin, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Flying angel

    No.: 164

    Auction price: 22.000 CZK (917 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 11. 2021 15:00

    wood carving, polychromy, polovina 18. století, Čechy, v. 60 cm cm, originally bought by the owner in Dorothea for CZK 60,000, Cultural Monument (attached decision from the Ministry of Culture), attached expert opinion JUDr. and PhDr. Jaromír Stach, The Sculpture of a Flying Angel represents a quali…

    Current price: 22.000 CZK (917 €)

    Estimate: 30 000 - 35 000 CZK

    Still life with a bouquet and insects

    No.: 156

    Auction price: 20.000 CZK (834 €)

    oil on canvas, 63,5 x 47,5 cm, it is a painting from the turn of the 18th and 19th centuries, probably a Dutch school of painting, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20.000 CZK (834 €)

    Estimate: 30 000 - 40 000 CZK

    Madonna with child

    No.: 133

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    oil, canvas, first half of the 19th century, 45,2 x 36,2 cm, framed, the original canvas refurbished to a new canvas,

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Estimate: 40 000 - 60 000 CZK

    Benátská maska, Zelený porost

    No.: 726

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 12:25

    2 x fotografie, 39 x 29; 30 x 46 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID4**3 History of bids

    Kuřák

    No.: 723

    malba na plechu, 23,5 x 20 cm, zlacený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID8**9 History of bids

    Kostel

    No.: 721

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2021 12:20

    tuš, kombinovaná technika, papír, 28,5 x 38,5 cm, rám

    Frustrovaní buldočci

    No.: 22

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    za studena patinovaný bronz, Vídeň, počátek 20. stol., 2,3 x 2 x 1,5 cm

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Estimate: 3 000–4 000 CZK

    Harbor on the river

    No.: 111

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2021 15:00

    oil on canvas, 55 x 79 cm, framed , slightly damaged, restored,

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

    Portrait of a woman

    No.: 175

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    patinated plaster (copper), 24 x 24 x 10 cm, marked 3III on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.800 CZK (117 €)