Hrad Střekov

    No.: 633

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 20:32

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, ohnutý pravý spodní roh papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

    Hrad Frýdlant

    No.: 632

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 20:31

    ocelorytina, okolo 1850, 10,5 x 15,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, na papíře zahnědlé skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

    Bad Röznau in Maehren

    No.: 617

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 20:16

    ocelorytina, okolo 1850, 10,3 x 15,7 cm, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Staroměstské náměstí na počátku XIX. Století, dle současného kartonu Ludvíka Kohla

    No.: 595

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 19:54

    pastel, dřevoryt, papír, 19,8 x 28,2 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 130

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 12:09

    kniha, vyd. Česká expedyce, Kramériusowi dědicové, Praha, 1809, přel. Abraham z Gynterrodu, 380s., restaurováno - sešito do nových papírových desek, listy místy ušpiněné,

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Robotnické seznamy

    No.: 119

    Auction price: 1.700 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 11:58

    sešit, 35 x 22 cm, ručně psaný český text, pravděpodobně robotnické seznamy, pol. 18. století, volný knižní blok, 80s., stránky opotřebované, místy potrhané, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.700 CZK (63 €)

    Japonská společnost

    No.: 1151

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:57

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno,

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Před chrámem

    No.: 1150

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:56

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm,

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Pohled na Špilberk

    No.: 1134

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:40

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,5 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, mírně pomuchlaný papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Brno

    No.: 1133

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:39

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14,4 cm, LD zašpiněno, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

    Broumov

    No.: 1126

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:32

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 16 cm, papírová pasparta, Vyd. Bibliogr. Institut, Hildburhausen,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

    Pohled na Hradčany a Malous tranu z cesty na Petřín

    No.: 1097

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 17:03

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 23 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Carolinum

    No.: 966

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:52

    rytina, 11,7 x 8 cm, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

    Mapa Moravy

    No.: 947

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 14:33

    ručně kolorovaná mědirytina, 29,5 x 33,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Plan - Der könig Hauptstadt PRAG Trigono

    No.: 877

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 13:23

    mapa, tisk, 96 x 101 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Modlitební knížka

    No.: 309

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2020 15:00

    kniha, 14 x 8,5 cm, ručně psaná a malovaná modlitební kniha, černý a červený německý text, bar. malované iniciály, 1833, celokožená vazba, kožené pouzdro, dvě stránky natržené, vazba na hřbetu opotřebená, pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

    Vyobrazení města Plzně v Čechách, které bylo generálem z Mansfeldu obléháno a dobyto. Roku 1618.

    No.: 374

    lept, ruční papír, 1618, 27 x 34,8 cm, místy mírně zažloutlý papír, Abbildung der Statt Pilsen in Böhmen und wie selbige durch Gen. von Mansfeld belägert und eingenommen worden. Anno 1618. Obraz Plzně je kreslen z ptačí perspektivy, různé stavby jsou kresleny velmi podrobně. Útok vojsk generála Mans…

    Nové stavby pražské

    No.: 480

    kniha, 68 fotografických snímků na 64 listech (1 tabule chybí, č. 29); fasády, detaily, vrata, vestibuly, vyd. Ant. Schroll & Co., Vídeň, 1906, světlotisk, volné listy v pův. plpl. deskách, místy flíčky na listech, okraje desek mírně opotřebeny, dobrý stav,

    Můj šálek kávy

    No.: 520

    Auction price: 400 CZK (15 €)

    fotografie, monotématické leporelo 14 fotografií autorem sledovaného šálku kávy v měnícím se prostředí, kartonové desky, vzadu značka, otisk/stopa šálku na desce, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    Ibišek bahenní

    No.: 659

    ručně kolorovaná litografie, 45,8 x 29 cm, nepatrně zažloutlý papír, DU drobně zašpiněno,

    Current price: 1.300 CZK (49 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Jiřina zahradní

    No.: 658

    ručně kolorovaná litografie, 41 x 26 cm, mírně zažloutlý papír, několik drobných zahnědlých skvrnek mimo tisk,

    Perlová ulice

    No.: 665

    Auction price: 5.500 CZK (204 €)

    kolorovaná mědirytina, 27 x 39,2 cm, při okrajích zašpiněný a PD v rohu 2 x natržený papír, ,

    Current price: 5.500 CZK (204 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

    Sloni

    No.: 604

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 04. 2020 09:52

    akryl, plátno, 60 x 30 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

    Ženci

    No.: 1240

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:46

    glazovaná keramika, v. 34 cm

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Městské zákoutí

    No.: 1219

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:25

    lept, 6,5 x 4,3 cm, sign. PD

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Městský dům

    No.: 1218

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:24

    lept, 6,5 x 4,5 cm, sign. PD

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Obraz pána

    No.: 1217

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 17:23

    lidový dřevoryt, 16,5 x 12,5 cm, provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové)

    Current price: 110 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

    Věž

    No.: 1192

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:58

    kombinovaná technika, plátno, 1972, 19,6 x 14,7 cm, sign. LD, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Svatá rodina

    No.: 1177

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 16:43

    olej, plátno, 19. století?, 59 x 93 cm, rám, ikona, Rusko?, značně poškozené plátno, reintolováno

    Current price: 400 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

    Svaté čtení

    No.: 794

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 10:19

    olej, plátno, 58,3 x 41,6 cm, rám, na rámu drobné oděrky