Stanislav Hudeček

(1872-1947)

Narozen 26.3.1872 v Gdowu u Wieliczky (Polsko), zemřel 15.4.1947 v Novém Bydžově. Malíř, ilustrátor.

  • Stanislav Hudeček

    (1872-1947)

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:11

    olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)