Stanislav Hudeček
(1872-1947)Narozen 26.3.1872 v Gdowu u Wieliczky (Polsko), zemřel 15.4.1947 v Novém Bydžově. Malíř, ilustrátor.
Stanislav Hudeček
(1872-1947)
Položka č.: 509Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:11
olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)